10ks 1Gb OM2, LC-LC optický Kabel Multimode Duplex 2.0 3.0 mmFiber Optický Patch Kabel LC-FC, LC-SC, LC-ST Multimode Simplex optický Kabel

Štítky: server supermicro, Vlákno, 10gbe, spínač tkané průmyslové, fiber optic, 1x16, tranzit, čest, vlákno svářečku, mikrotik routerboard.

486.81 Kč 243.40 Kč
Dostupnost: Skladem

Související produkty